مدیریت فروشگاه ابزار پویا (ابزار 1880)با تجربه 8 سال فعالیت در فروش ابزارآلات در سال 1389 فروشگاه ابزار پویا را به منظور مشاوره و عرضه ابزار الات صنعتی و ساختمانی تاسیس نمود .
و امروز این مجموعه با پشتوانه یک دهه فعالیت حرفه ای مدیریت و پرسنل به همراه شناخت تجربی و علمی از ابزارآلات ، مجموعه ای منتخب از ابزارآلات ، تجهیزات کارگاهی و امنیتی مدرن و کیفی برندهای مطرح دنیا همچون :
یاتو (لهستان ) ، آ اِ گ ، بوش ، دیوالت ، اسپرو ، مستر ، لیزرلاینر ، سلری ، واستر ، تاکتیکس ، پروتک و … را با خیالی آسوده از اصالت و کیفیت کالا ، عرضه کرده و آماده ارائه خدمات مشاوره ای برای انتخاب ابزاری کارآمد ، با دوام و ایمن می باشد .
و در آخر فراموش نکنید ابزار شما تضمین کننده امنیت ، سرعت و کیفیت فعالیت شماست .

مدیریت فروشگاه اینترنتی ابزار 1880 تلاش دارد با ارائه مشاوره به مشتریان و همکارانی که در زمینه ابزارآلات ، وتجهیزات کارگاهی فعالیت دارند ارتباط برقرار نموده تا امکان دسترسی آسان کالاهای مورد نیاز و  باکیفیت بالا و قیمت مناسب را برای شما مشتریان گرامی فراهم سازد. شاید توانسته باشیم مشکلات و دغدغه های فرآیند خرید در زمینه یافتن مراکز خرید مناسب و اطمینان کافی از جهت قیمت و کیفیت برای خرید را در کوتاه ترین و بهترین روش آسان سازیم. هر گونه پیشنهاد و انتقاد شما را با روی باز پذیراییم و تلاش می کنیم که با نقطه نظرات شما عزیزان بتوانیم خدمتی در خور شما دوستان عزیز ارائه نماییم.

زمینه فعالیت ابزار 1880

فروشگاه ابزار 1880 به کمک مهندسین، متخصصین و مشاوران گروه ابزار پویا فروش انواع ابزارآلات  صنعتی ،و تجهیزات کارگاهی و امنیتی اصل را با گارانتی شرکتی و با ضمانت تعویض ۷ روزه ، بوسیله سریعترین روشهای ارسال از قبیل پست سفارشی ، چاپار ، تیپاکس ، پست هوایی ، ….. با بیمه مطمئن و بسته بندی مناسب جهت جلوگیری از هر گونه صدمات فیزیکی و یا احتمالی  تقدیم شما نماید.

مدیریت و صاحب امتیاز دامنه  ابزار 1880 دات کام : آقای وحید یراقی